O mnie

Kim jestem?

Hej! Nazywam się Dominika i jestem tegoroczną maturzystką, czyt. jednym z królików doświadczalnych Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Jak chyba większość lubię czytać  i sluchać muzyki. Ulubione książki często się zmieniają, ale jeśli na tą chwilę miałabym jakiąś wskazać to byłby to „Medicus” Noah Gordona. Uwielbiam oglądać dramaty i przeważnie na nich płaczę. Najlepszymi filmami świata są dla mnie  „Służące”, „Nietykalni” oraz „Gran Torino”. Dodatkowo niedawno,dzięki filmikom na youtubie polubiłam rysowanie w stylu doodle.

Jeszcze nie mam sprecyzowanej ścieżki życia i  jestem na etapie próbowania wszystkiego, szukania siebie w tym nieco zwariowanym świecie.

IMG_20150410_131638

Skąd się wzięła nazwa bloga?

Na pomysł Head Divided, czyli „Podzielonej Głowy” (wiem po angielsku brzmi lepiej) wpadłam, kiedy bardziej zwróciłam uwagę na częste wahania nastrojów. Potrafię w jednej chwili śmiać się jak głupia do sera, być najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemii, a w drugiej mieć doła na 124864836483246km poniżej zera. Jestem taką dziwaczną optymistko-pesymistką. Staram się walczyć ze złymi nastrojami, jednak tak jak każdy mam chwile lepsze i gorsze.

Ps. Zapomniałabym dodać,że najbardziej na świecie kocham czekoladę! Mój chłopak twierdzi, że jestem już od niej uzależniona, ale to nieprawda! (powiedziała otwierając kolejną czekoladę…)

file0001466200438

Reklamy

8 uwag do wpisu “O mnie

  1. A więc witaj Dominiko – w takim razie zostaję tu na dłużej. Ujęłaś mnie tym królikiem doświadczalnym 😉 Co mogę więcej powiedzieć – wytrwałości w pisaniu no i sukcesów 😉

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s